Sunday, August 14, 2022
HomesocialeI ftuar në emisionin ''Sport Show'' në Tv1 Channel Agustin Mhilli (Mjeshtër...

I ftuar në emisionin ”Sport Show” në Tv1 Channel Agustin Mhilli (Mjeshtër i Madh)

-

Eshte nje previlegj te kemi nje te ftuar i cili na vjen direkt nga Presidenca . U nderua me cmimin ‘’Mjeshter i Madh’’ dhe per ne eshte kenaqesi ta kemi te ftuar Agustin Mhilli ish kampion mundje

Mhilli: Ndihem shume mire pas keti cmimi te madh . Shume i kenaqur se me eshte vlersuar mundi dhe djersa e 20 viteve sport. Deri pak vite me pare ishim si ne ‘’harrese’’ prandaj jam shume i kenaqur sepse arrita vleresimin qe meritoja ne kete sport.

Sot ne Tirane isha i shoqeruar nga familja ime ne marrjen e cmimit dhe ishin emocione te panumerta. Aty ishin edhe shoket e mi te sportit dhe kjo e beri shume emocionuese marrjen e cmimit . Aq me teper kur cmimit merret nga presidenti i Republikes eshte nje kenaqesi e vecante.

Qe kur mora ftesen per kete cmim ndjeva nje kenaqesi shume te madhe. Per mua ishte nje surprize. Me duhej te ikja per ne vendin ku jetoj qe para tre diteve dhe kur e mora lajmin menjehere e anullova nisjen. Eshte nje kujtim i madh per mua, ende kam emocione.

 Mundja mbetet nje tradite e bukur dhe shume e suksesshme. Nuk dua te permend emra sepse jane shume profesionist dhe nuk dua te harroj asnje pa permendur. Shume prej kolegeve te mundjes ishin prezent sot tek marrja e cmimit.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,432FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts