Thursday, August 18, 2022
HomeAktualitetSituata ne Qarkun Shkoder aktualisht eshte e qete

Situata ne Qarkun Shkoder aktualisht eshte e qete

-

Gjate nates kane vijuar reshjet e shiut dhe debores ne zonat malore

Nga OSHSHE, informohemi se situata eshte e njejte, jane pa energji nje pjese e Vermoshit , dhe nje pjese e Zagores afersisht 280 abonente
Ne Vermosh eshte e pa mundur riparimi defekteve per shkak te trashesise se debores, ndersa ne Zagore po punohet per pastrimin e linjes sepse ka shume dege pemesh te thyera mbi linje.

Nga Spec EC ne M.Madhe, informohemi se Aksi Q. Berdoleci Vermosh eshte i kalueshme me zinxhire dhe mjete te larta.
Probleme tjera nuk raportohen deri ne kto momente ne bashkine M. Madhe.

Nuk raportohen problematika ne bashkite Shkoder, V.Dejes, Puke dhe F.Arrez.

Po e monitorojme situaten.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,441FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts