Thursday, August 18, 2022
HomePolitikëProtesta kombëtare e 8 janarit, Nishani: Askush s’mund të grabisë mijëra demokratë!

Protesta kombëtare e 8 janarit, Nishani: Askush s’mund të grabisë mijëra demokratë!

-

 

Ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, me anë të një postimi në “Facebook” shkruan në lidhje me protestën kombëtare më datë 8 janar.

Nishani thekson se demokratët do të protestojnë në këtë ditë për familjen, për fëmijët e tyre dhe Shqipërinë.

Po ashtu, Nishani vlerëson se askush nuk mund të  shkelmojë, të fyejë e të grabisë mijëra e mijëra demokratë.

Postimi i ish-presidentit Bujar Nishani:

#8janar2022,

Për familjen tonë, për fëmijët tanë, për Shqipërinë ! [🇦🇱]

Askush nuk mundet të shkelmojë, të fyejë e të grabisë mijëra e mijëra demokratë.

Liria, e drejta, dinjiteti nuk shiten as tregëtohen!

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,441FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts