Saturday, August 13, 2022
HomeAktualitetVrasjet në vend/ Gledis Nano thërret në mbledhje Drejtorët e Qarqeve, takimi...

Vrasjet në vend/ Gledis Nano thërret në mbledhje Drejtorët e Qarqeve, takimi i parë për këtë vit

-

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit , Gledis Nano ka thirrur në mbledhje Drejtorët e Qarqeve.

Kjo është mbledhja e parë për këtë vit. Mbledhja është thirrur për të dhënë objektivat për nisjen e vitin të ri.

Kujtojmë se ditët e fundit vendi është tronditur nga ngjarje të rënda kriminale.

Nano pritet t’u parashtrojë drejtorëve të qarqeve objektivat e tij. Ndërkaq, tema të tjera që pritet të jenë pjesë e diskutimeve janë kultivimi i drogës dhe krimet kundër jetës.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,432FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts