Wednesday, August 17, 2022
HomeAktualitetPresidenca i kthehet Ramës: Kush ka vlerë, zhgarravinat apo pocaqitë e baltës?

Presidenca i kthehet Ramës: Kush ka vlerë, zhgarravinat apo pocaqitë e baltës?

-

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi i është përgjigjur Edi Ramës pasi në një komunikim me ndjekësit komentoi vizitën në Korçë duke thënë se shpërndan dekorata pa vlerë.

Reagimi i Tedi Blushit në Facebook: 

Ç’po na dëgjojnë veshët!
Korça e arsimit, artit, kulturës dhe qytetarisë pa vlera? Teatri “Andon Zako Çajupi” pa vlera? Artistët e mirënjohur korçarë pa vlera?
Kush ka më shumë vlerë? Zhgarravinat që shiten si piktura? Apo pocaqitë e baltës që shiten si “vepra arti”?
Mllef dhe inat kaq të madh me Korçën e vlerave vetëm një piktor i dështuar anti-vlerë mund të ketë!
Fale o Zot!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts