Monday, December 5, 2022
HomePolitikëPrimaret në 6 bashki, Berisha: Zoti e bekoftë votën e lirë të...

Primaret në 6 bashki, Berisha: Zoti e bekoftë votën e lirë të demokratëve!

-

Lideri historik i demokratëve e ka nisur të dielën me një mesazh për gjithë demokratët që votojnë sot në primaret në 6 bashkitë e vendit.

Anëtarësia e Komisionit të Rithemelimit do zgjedhë me votë kandidatin i cili do të garojë në zgjedhjet e pjesshme vendore me 6 mars.

“Sot demokratët dhe demokratet e 6 degëve të Partisë Demokratike votojnë në Primare! Zoti e bekoftë votën e tyre të lirë! SB,” shkruan Berisha në Facebook.

Sot votohet në 6 bashkitë e vendit, Shkodër, Durrës, Vorë, Rrogozhinë, Lushnje, Dibër. Procesi i votimit ka nsiur në orën 08:00  dhe pritet të vijojë deri në orën 17:00.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,599FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts