Monday, August 15, 2022
HomesocialeKryeministri nxjerr pamjet e parkut të ri për fëmijë: I kushtohet qarkullimit...

Kryeministri nxjerr pamjet e parkut të ri për fëmijë: I kushtohet qarkullimit në rrugë

-

Kryeministri Edi Rama ka publikuar ditën e sotme disa pamje nga projekti i parkut të ri për fëmijë.

Në një postim në Facebook, Rama shkruan se ky park i kushtohet qarkullimit në rrugë dhe është realizuar nga ARRSH-ja.

Në vijim postimi i plotë i Ramës: 

MIRËMËNGJES
dhe me parkun e ri të fëmijëve që i kushtohet qarkullimit në rrugë, realizuar nga Autoriteti Rrugor Shqiptar, ju uroj një ditë të mbarë

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,432FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts