Tuesday, August 16, 2022
HomePolitikëDeputeti Agron Çela uron besimtarët katolik për festën e Pashkëve

Deputeti Agron Çela uron besimtarët katolik për festën e Pashkëve

-

Përmes një postimi në ‘Facebook’, deputei Çela uron te gjithe besimtaret e Qarkut Shkoder dhe te gjithe Shqiperise.

Postimi i plote:

Festa e Pashkes, me e shenuara feste fetare per te krishteret, me obligon te uroj perzemersisht besimtaret katolike te Qarkut te Shkodres e mbare Shqiperise, per sa me shume gezime e begati ne familjet tuaja!
Ngjallja e Krishtit simbolizon dhuraten e paqes, dashurise dhe respektit te ndersjellte mes besimtareve e te gjithe qytetareve!
Ditet e shenjta te festes se Pashkes jane te mirepritura e adhuruara jo vetem nga besimtaret katolike, por edhe nga te gjithe shqiptaret, si dite ku solidariteti, mirekuptimi dhe besimi tek Zoti fitojne vlera te reja!
Urime besimtareve katolike te Qarkut te Shkodres e te gjithe Shqiperise!
Zoti u bekofte ju dhe familjet tuaja!
Me respekt e mirenjohje Agron Çela!
Deputet i Qarkut Shkoder!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts