Sunday, December 4, 2022
HomePolitikëDeputeti Agron Çela uron festën: Gëzuar Pashkët, këtë festë të rëndësishme që...

Deputeti Agron Çela uron festën: Gëzuar Pashkët, këtë festë të rëndësishme që ka si kryesimbol ngjalljen e Krishtit !

-

Deputeti Agron Çela ka uruar besimtaret për Pashket Ortodokse.

Permes nje postimi në Facebook deputeti Çela shpreh urimet e tij per besimtaret Ortodoks.

Postimi i plote:

Te respektuar besimtare ortodoksë
te Shkodres dhe mbare Shqiperise !

Gezuar Pashket, kete feste te rendesishme qe ka si kryesimbol ngjalljen e Krishtit !
Kjo ngjarje kulmore eshte triumfi i jetes mbi vdekjen, triumfi i besimit ndaj njeri tjetrit dhe tek Zoti, eshte triumfi i dashurise dhe i vlerave themelore!
Festat jane gezim per te gjithe ne, te bashkuar dhe ne harmoni krah per krah ecim perpara drejte me te mires, perparimit dhe mireqenies!
Pashke te gezuara dhe te begata!
Qofshi gjithmone lumtur !
Agron Çela
Deputet i Qarkut Shkoder!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,595FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts