Thursday, August 11, 2022
HomePolitikëPetrit Vasili reagon për protestën në Rinas: Rama dhe qeveria po izolojnë...

Petrit Vasili reagon për protestën në Rinas: Rama dhe qeveria po izolojnë veriun, policia dhunon banorët shtazërisht

-

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar pas protestës së banorëve të Rinasit që kundërshtojnë projektin e rrugës.

Çmendet Rama bllokon rrugën e Rinasit! Policia dhunon banorët shtazërisht! Çfarë qeverie e çmendur dhe e kriminalizuar! Bllokojnë Rrugën për Aeroport dhe e bëjnë me një kalim duke dëmtuar mijëra e mijëra qytetare.

Ndajnë Shqiperine ne mes. Rama dhe qeveria izolojnë Veriun si të paaftë dhe si degraduar që janë! Kushdo që vjen nga Veriu duhet të bejë dhjetëra kilometra më shumë për shkak të psikopative të Edi Ramës!”, shkruan Vasili.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,431FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts