Tuesday, August 9, 2022
HomePolitikëMeta për shkrimin e austriakes “Krone Zeitung”: Mashtrim. Nëse ju duket Vasili...

Meta për shkrimin e austriakes “Krone Zeitung”: Mashtrim. Nëse ju duket Vasili si ish-presidenti i SHBA?! Padi gazetës

-

Presidenti Ilir Meta ka paralajmëruar se do të hedhë në gjyq gazetën austriake “Krone Zeitung”.

Në një konferencë për mediat, Meta tha se akuzat janë të pavërteta.

“Ç’koment të kem për këto mjerime të rilindjes lokale dhe ndërkombëtare (fërshëllen dikush) ja fjalë e vërtete, E kam parë atë shkrim pa emër për presidentin e një vendi, që nuk është gjë tjetër por një ripërtypje në publik e disa shpifjeve në publik dhe të bëra nga revista Father Jonson. Përsa i takon LSI-së keni një deklaratë nga ish-zëdhënësi Sulçe, ku në 2017-ën kam qenë kryetar Kuvendi. Ai nuk i botoi ato pyetje.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,433FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts