Thursday, August 11, 2022
HomePolitikëPS: Nëse Opozita nuk sjell me shkrim kandidat për President në këto...

PS: Nëse Opozita nuk sjell me shkrim kandidat për President në këto dy raunde, atëherë e zgjedhim ne!

-

Grupi parlamentar i PS ka deklaruar sot se “Dy ditë më parë kemi rënë dakord që në raundin e dytë dhe të tretë ne nuk do propozojmë kandidat dhe i takon opozitës të propozojë. Propozimi për President duhet të vijë dhe me firma mbështetëse nga opozita. Nëse presidenti nuk zgjidhet në këto dy raunde, në raundin e katërt do të propozojmë ne. Takimi ka qënë publik dhe kjo është dakordësuar në prani të mediave”.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,433FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts