Tuesday, August 16, 2022
HomeAktualitetRama: 1200 vizitorë britanikë kanë mbërritur përmes portit të Himarës, 5000 të...

Rama: 1200 vizitorë britanikë kanë mbërritur përmes portit të Himarës, 5000 të tjerë priten në javët e para të qershorit

-

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto të turistëve që kanë mbërritur në portin e Himarës për të pushuar në bregdetin e jugut.

Rama shkruan se 1200 vizitorë britanikë kanë mbërritur në portin e Himarës dhe 5000 të tjerë priten në javët e para të qershorit.

“Sezoni Turistik🇦🇱🌊☀️
🛳️1200 vizitorë britanikë kanë mbërritur përmes portit të Himarës. Në ditët në vijim do të presim edhe 5000 turistë të tjerë që do të vizitojnë bregdetin tonë në javët e para të qershorit😍
#TëBashkuarJoTëNdarë🫶
#ShqipëriaEArdhmjaJonë☀️🇦🇱
#SkaKohëPërPushim🏃♀️🏃🏻♂️”, shkruan Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,436FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts