Friday, August 19, 2022
HomeAktualitetMoti për këtë të dielë, temperaturat deri në 37 gradë C në...

Moti për këtë të dielë, temperaturat deri në 37 gradë C në plazh

-

Kjo e dielë do të jetë me diell përgjatë bregdetit dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në orët e pasdites.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 17-21 gradë celcius, ndërsa gjatë ditës 34 gradë celcius në veri dhe deri në 33-37 gradë C në zonat e ulëta dhe ato bregdetare.

Era do të jete me drejtim Veri-Perendim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim 3 ballë në det të hapur.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,442FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts