Wednesday, August 17, 2022
HomePolitikëMesazhi i Presidentit të Republikës, Bajram Begaj për 100-vjetorin e marrëdhënieve SHBA-Shqipëri

Mesazhi i Presidentit të Republikës, Bajram Begaj për 100-vjetorin e marrëdhënieve SHBA-Shqipëri

-

Presidenti i ri i Republikës, Bajram Begaj, i është drejtuar mbrëmjen e 28 korrikut me një mesazh të parë me video,  të gjithë shqiptarëve kudo që ndodheshin, me rastin e hapjes së negociatave të Shqipërisë me BE dhe 100-vjetorin e miqësisë me SHBA-në.

Presidenti e ka publikuar sot në Fb me shënimin: “Mesazhi im për bashkëkombasit shqiptarë për hapjen e negociatave për anëtarësim në Bashkimin Evropian dhe 100- vjetorin e marrëdhënieve diplomatike me Shtetet e Bashkuara të Amerikës.”

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts