Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëBerisha thirrje për protestën e pedagogëve: Punonjës e studentë, bashkohuni të gjithë...

Berisha thirrje për protestën e pedagogëve: Punonjës e studentë, bashkohuni të gjithë para Universitetit të Arteve

-

Kreu i PD Sali Berisha, ka bërë thirrje që qytetarët t’i bashkohen protestës së thirrur nga pedagogët.

Protesta do të zhvillohet në orën 11:00. Pedagogët kanë bërë me dije se nëse kërkesat e tyre nuk do të plotësohet do të bojkotojnë mësimin në datën 17 tetor.

“Të gjithë në Protestë! Sot, në ora 11:00, protestë e madhe para Universitetit të Arteve nga pedagogë, punonjës dhe studentë të universiteteve të vendit.”, shkruan Berisha.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts