Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëTedi Blushi: Rama, bllokuesi kryesor i integrimit europian të vendit!

Tedi Blushi: Rama, bllokuesi kryesor i integrimit europian të vendit!

-

Në një reagim në Facebook, Tedi Blushi nuk ka kursyer kritikat ndaj kryeministrit Edi Rama. Blushi shkruan se kryeministri është bllokuesi kryesor i integrimit europian të vendit.

Statusi i plotë:

Tregtari gjakprishur dhe faqezi i kufijve të Kosovës, bllokuesi kryesor i integrimit europian të vendit, është i zhytur shumë thellë në axhendën e fëlliqur antikombëtare. Ndaj e shohim dhe në rolin e zëdhënësit të qarqeve më antishqiptare.

Tezat e tij famëkeqe kundër Kosovës (kombi kosovar, mosnjohja e genocidit dhe quajtja konflikt humanitar apo operacion ushtarak) që prezantoi para Asamblesë së Përgjithëshme të Këshillit të Europës, të gatuara në Beograd me mbështetjen e Rusisë, nuk përbëjnë asnjë surprizë për çdo shqiptar patriot dhe të ndershëm!

Bojkotimi që iu bë në Strasburg nuk mbulohet dot me insinuata që nuk trembin më as Lulin.

Koha e Llogaridhënies po afron!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts