Saturday, December 2, 2023
HomeAktualitetMoti për këtë të dielë, temperatura deri në 28 gradë celsius

Moti për këtë të dielë, temperatura deri në 28 gradë celsius

-

Këtë të dielë, moti do të jetë me vranësira mesatare në zonën perëndimore në mëngjes dhe kthjellime në pjesën e dytë të ditës.

Temperaturat minimale parashikohen 5-13 gradë, gjatë ditës do të luhaten 21-24°C në veri deri në 26-28°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Jug-perëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2- ballë në det të hapur.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts