Saturday, December 3, 2022
HomePolitikëRama: Ç’i bëjnë opinionit kamerat me objektiv të ngushtë, gjuhët me llapje...

Rama: Ç’i bëjnë opinionit kamerat me objektiv të ngushtë, gjuhët me llapje të gjerë

-

Kryeministri Rama me një gjuhë të ashpër ka reaguar në rrjetin e ti socila Twitter ndaj shifrave dhe statistikavë të sipërfaqeve të përmbytura në bashkinë Shkodër.

Ai ka publikuar shifrat që sipas tij tregojnë se në 2010 në bashkinë Shkodër ka patur rreth 14 mijë hektarë sipërfaqe e përmbytur, ndërsa sot është 1685.

Ja se ç’i bëjnë opinionit kamerat me objektiv të ngushtë e gjuhët me llapje të gjerë, gjithnjë për të njëjtin qëllim, nxitjen e urrejtjes, teksa faktet nga i njëjti burim, bashkia Shkodër(!), flasin më qartë se s’ka për të vërtetën e përmbysur prej korit të injorancës e ligësisë!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,593FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts