Saturday, April 20, 2024
HomeAktualitetNjë orë përplasje në Kuvend, PS tërhiqet në fund: Mbledhim Konferencën e...

Një orë përplasje në Kuvend, PS tërhiqet në fund: Mbledhim Konferencën e Kryetarëve për të vendosur sa do jetë

-

Tërhiqet maxhoranca dhe rishikon kohën për deputetët e opozitës. Pas debatit të fortë, ku deputetët e opozitës kërkuan të drejtën për të folur gjatë seancës për çdo pikë të rendit të ditës, kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla kërkoi 5 minuta pushim për të marrë një vendim.

“Meqenëse kemi dëshirën të kemi më shumë kohë. ndërpriteni seancën, 5 minuta pushim të marrim një vendim”, tha Balla.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts