Saturday, April 20, 2024
HomePolitikëPas votimit në Kuvend, reagon Rama për portin e Durrësit: Do jetë...

Pas votimit në Kuvend, reagon Rama për portin e Durrësit: Do jetë motor i jashtëzakonshëm ekonomik

-

MIRËMËNGJES 😊
dhe me kënaqësinë e hapjes me votën e mbrëmshme PRO të rrugës për ndërtimin e Portit Turistik, që do të jetë një motor i jashtëzakonshëm ekonomik për Durrësin e mbarë Shqipërinë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në rrjetet sociale.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts