Wednesday, February 1, 2023
HomePolitikëKryeministri: Mbi 140 mjekë specialistë u janë shtuar ekipeve mjekësore në spitale

Kryeministri: Mbi 140 mjekë specialistë u janë shtuar ekipeve mjekësore në spitale

-

MIRËMËNGJES 😊
dhe me lajmin e mirë se prej janarit të këtij viti, mbi 140 mjekë specialistë i janë shtuar ekipeve mjekësore në spitalet tona, pjesë e skuadrës prej 314 mjekëve të rinj, studente e studentë të shkëlqyer të Universitetit të Mjekësisë, që me gatishmëri e përkushtim janë punësuar këtë vit në qendra shëndetësore dhe spitale nga veriu në jug, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në Facebook, ndërsa ka ndarë edhe disa foto të mjekëve të rinj.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,690FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts