Thursday, February 9, 2023
HomeAktualitetRama: Me magjinë e lindjes së jetës, ju uroj një ditë të...

Rama: Me magjinë e lindjes së jetës, ju uroj një ditë të bukur Krishtlindjeje

-

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të diele, e ka nisur ditën me një video të porsalindurëve, me një mesazh që lindja është e tyre është magjike dhe ndjekësve iu uron një ditë të bukur Krishtlindjesh.“MIRËMËNGJES dhe me magjinë e lindjes së jetës, ju uroj një ditë të bukur Krishtlindjeje”,-shkruan Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,703FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts