Friday, January 27, 2023
HomePolitikë2023 nis menjëherë me punë, Rama mbledh ministrat dhe drejtuesit e qarqeve

2023 nis menjëherë me punë, Rama mbledh ministrat dhe drejtuesit e qarqeve

-

 

2023 nis me punë në PS. Kryeministri, njeherazi kreu i PS-së, Edi Rama ka lajmëruar mbledhjet me anëtarët e kabinetit, por edhe me drejtuesit politik të qarqeve.

Mbledhjet do të zhvillohen dy ditë radhazi, ekzaktësisht në datat 4 janar me kabinetin dhe 5 janar me drejtuesit PS-së në qarqe.

Rama ka kërkuar një analizë të situatës në terren me elektoratin e qytetarët.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts