Friday, January 27, 2023
HomePolitikëRama shkon në Presidencë, takim me Presidentin Begaj

Rama shkon në Presidencë, takim me Presidentin Begaj

-

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar paraditen e sotme një takim me Presidentin Bajram Begaj në institucionin e Presidencës.

Takimi i Ramës me Begajn ka zgjatur rreth 50 minuta, por nuk dihen arsyet e kësaj vizite të kryeministrit në Presidencë.

Ky takim vjen vetëm një ditë pasi kreu i qeverisë mbajti një mbledhje me kabinetin qeveritar.

Mësohet se kreu i qeverisë do të vijojë edhe sot me mbledhjet. Pas Begajt, Rama pritet të takohet me drejtorët e përgjithshëm të institucioneve, dhe më vonë me drejtuesit e qarqeve.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts