Thursday, June 13, 2024
HomeAktualitetBorë dhe shi, çfarë do ndodhë me motin

Borë dhe shi, çfarë do ndodhë me motin

-

Moti do të jetë me vranësira e reshje shiu dhe stuhi në zonën veriperëndimore pasdite, reshje bore në zonat malore.

Temperaturat minimale do të luhaten -1 – 8 gradë, temperaturat maksimale do të jenë 6 -10 C në veri, 12-16°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Jug – Perëndim me shpejtësi 12-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 5 ballë në det të hapur.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts