Sunday, February 5, 2023
HomeAktualitetMoti për këtë të dielë, temperaturat deri 15°C

Moti për këtë të dielë, temperaturat deri 15°C

-

Këtë të dielë, moti do të jetë me kthjellime në zonën perëndimore dhe vranësira të pakta në zonat malore. Temperaturat minimale do të luhaten -1-6 gradë, temperaturat maksimale do të jenë 7-9°C në veri, 13-15°C në zonën e ulët dhe bregdet. Era do të jetë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,696FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts