Wednesday, February 28, 2024
HomePolitikëBora mbi 1 metër, Rama nxjerr pamjet nga Qafë-Thora: Disa borëpastruese në...

Bora mbi 1 metër, Rama nxjerr pamjet nga Qafë-Thora: Disa borëpastruese në punë

-

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga Qafë-Thora ku trashësia e borës ka shkuar mbi 1 metër.

Rama shkruan se o punohet për pastrimin e rrugës nga ortekët me disa borëpastruese dhe mjete të tjera.

“👷‍♀️👷🏼Momente nga puna në Qafë Thore ku dendësia e dëborës është mbi 1 metër dhe po punohet për pastrimin e rrugës nga ortekët me disa borëpastruese dhe mjete të tjera❄️🌨🏔
⚠️Për drejtuesit e mjeteve që kalojnë në këtë aks rekomandohet përdorimi i gomave dimërore dhe pajisja me zinxhirë 🚜”, shkruan Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts