Monday, March 27, 2023
HomePolitikëKryeministri “zgjohet” në Zogaj të Shkodrës

Kryeministri “zgjohet” në Zogaj të Shkodrës

-

“MIRËMËNGJES
nga Zogaj ku po ndërtohet një prej tre moleve në Liqenin e Shkodrës, me të gjitha parametrat në funksion të lundrimit në natyrën e bekuar në zonën liqenore, që shihet edhe si një perspektivë e re turistike mes Shqipërisë dhe Malit të Zi, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në Facebook, ku ka ndarë edhe pamjet nga ndërtimi i këtij moli.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,752FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts