Tuesday, March 21, 2023
HomePolitikëIronia e Taulant Ballës: Sot janë të tretat e revolucionit

Ironia e Taulant Ballës: Sot janë të tretat e revolucionit

-

Kreu i deputetëve të PS-së, Taulant Balla ka reaguar lidhur me protestën e opozitës që u mbajt të shtunën në Tiranë.

Në një prononcim për mediat nga kryesia e Kuvendit, Balla tha:

Shqipëria ka ca tradita dhe pas dështimit të protestës, revolucionit të ditës së shtunë në Shqipëri në këto raste bëhen dhe të tretat, sot janë të tretat.

Nuk e di për çfarë arsye duhet protestuar te Kuvendi apo meqë revolucioni ia doli të shtunën dhe rrëzoi regjimin, tani pas suksesit të së shtunës do rrëzojmë dhe Rajshtagun“.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,748FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts