Wednesday, March 29, 2023
HomeAktualitetMinistrja Xhaçka uron pavarësinë e Kosovës: Ditë për t’u ndjerë krenarë!

Ministrja Xhaçka uron pavarësinë e Kosovës: Ditë për t’u ndjerë krenarë!

-

Ministrja Olta Xhaçka ka uruar pavarësinë e Kosovës.

Në një status në Twitter, ajo shprehet se sot është një ditë për t’u ndjerë krenarë dhe për të kujtuar me nderim të gjithë ata që punuar dhe luftuan për Kosovën e pavarur.

Statusi:

Gëzuar Ditën e Pavarësisë së Kosovës vëllezërve e motrave tona në Kosovë dhe të gjithë shqiptarëve kudo që janë! Një ditë për t’u ndjerë krenarë për sa shumë është arritur në këto 15 vjet dhe për të kujtuar me nderim të gjithë ata që punuan e luftuan duke sakrifikuar gjithçka për Kosovën e pavarur.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,756FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts