Tuesday, March 28, 2023
HomePolitikë“Të mbajmë një minutë heshtje”, ministrja Spiropali në Parlament për deputetin e...

“Të mbajmë një minutë heshtje”, ministrja Spiropali në Parlament për deputetin e PD

-

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënie me Parlamentin Elisa Spiropali nuk ka kursyer ironitë në fjalën e saj në Parlament.

“Së pari një 1 minutë heshtje për Edmond Spahon, që ra në fushë betejën, respekt për veprën e tij, i palodhur, dhe keqardhje që tradhëgimia e tij e bilbilfryerjes. Ai ishte padiskutim më i guximshëm dhe me më shumë vlerë sesa ju së bashku. Do jetë gjithmonë në zemrat tona, kur do ta kemi sërish këtu bashku me ju për revolucionin e radhës. Pasi të mbarojnë 20 ditët…”, tha ajo.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,754FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts