Tuesday, March 28, 2023
HomePolitikëPresidenti Begaj pret në takim më 7 mars shefin e NATO-s

Presidenti Begaj pret në takim më 7 mars shefin e NATO-s

-

 

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg do të takohet me Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj.

Takimi do të zhvillohet më datën 7 mars në selinë e NATO-s. Pas takimit, Stoltenberg dhe Begaj do të dalin në një konferencë për shtyp.

Kjo do të jetë vizita e parë e Presidentit Begaj në këtë nivel që pas marrjes së postit si kreu i shtetit shqiptar.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,754FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts