Monday, March 27, 2023
HomeAktualitetRama: Kemi mbështetur mbi 164 mijë fëmijë që kanë përfituar bonusin e...

Rama: Kemi mbështetur mbi 164 mijë fëmijë që kanë përfituar bonusin e bebes nga janari 2019

-

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një postim në rrjetin social Facebook duke postuar foton e dy vogëlusheve.

Ai shkruan se deri tani janë mbështetur nga qeveria mbi 164 mijë fëmijë që kanë përfituar bonusin e bebes nga janari 2019.

Rama: Mirëmëngjes dhe me kënaqësinë që deri tani kemi mbështetur mbi 164 mijë fëmijë që kanë përfituar bonusin e bebes nga janari 2019, ju uroj një të diel të mbarë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,752FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts