Monday, March 27, 2023
HomeAktualitetBie nga lartësia e pallatit ku punonte, ndërron jetë 55-vjeçari shqiptar në...

Bie nga lartësia e pallatit ku punonte, ndërron jetë 55-vjeçari shqiptar në Greqi

-

Ngjarja ka ndodhur mesditën e së shtunës në Kalkida të Greqisë.

Në rrethana të paqarta, një 55-vjeçar shqiptar, gjatë punimeve në një pallat, ka rënë nga skela nga një lartësi e madhe, ndërsa ka përfunduar në asfalt dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Në spitalin e Kalkidës ku u transferua, ai thjesht u shpall i vdekur.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,752FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts