Thursday, June 8, 2023
HomePolitikëKandidatët për këshilltarë bashkiakë, Celibashi: Ka emra që rezultojnë në 3 parti...

Kandidatët për këshilltarë bashkiakë, Celibashi: Ka emra që rezultojnë në 3 parti politike

-

Kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi, deklaroi ditën e sotme se në listat e kandidatëve për këshillat bashkiakë, rezultonin emra që ishin në tre lista të partive politike të ndryshme. Mes të tjerash, Celibashi tha se kishte edhe kandidatë të cilët as nuk e dinin se kishin kandiduar.

Kemi patur kandidatë për këshilla që ishin në tre lista të partive të ndryshme. Ka dhe të tjerë që as e dinin se kishin kandiduar. Listat janë formale kur vjen puna te emrat në fund të saj”,- u shpreh Celibashi.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,804FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts