Wednesday, February 21, 2024
HomeAktualitetKryeministri: Mbi 10 mijë fëmijë janë bërë pjesë e ndeshjeve pasionante të...

Kryeministri: Mbi 10 mijë fëmijë janë bërë pjesë e ndeshjeve pasionante të 700 skuadrave

-

MIRËMËNGJES
dhe me kënaqësinë krejt të veçantë të formësimit përditë e më mirë të lëvizjes sportive në shkolla, ku mbi 10 mijë fëmijë të shkollave 9-vjeçare dhe të reja e të rinj të gjimnazeve, janë bërë pjesë e ndeshjeve pasionante të 700 skuadrave, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në Facebook, ku ka ndarë edhe fotot të fëmijëve në aktivitete sportive.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts