Saturday, June 10, 2023
HomePolitikëÇuçi: Kujt i ka skaduar karta e identitetit do të lejohet të...

Çuçi: Kujt i ka skaduar karta e identitetit do të lejohet të votojë më 14 maj

-

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka bërë me dije se në zgjedhjet e 14 majit do të votojnë të gjithë votuesit, ndonëse u ka skaduar karta e identitetit.

Vendosëm që të shtyjmë afatin e kartave të identitetit që kanë skaduar ose skadojnë më 14 maj. Të gjithë shtetasit do të mund të votojnë dhe nëse mjeti i tyre i identitetit ka skaduar“, ka thënë Çuçi para mediave.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,802FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts