Sunday, June 4, 2023
HomePolitikëRama: “Ose ata fitojnë, ose atyre u është vjedhur fitorja”

Rama: “Ose ata fitojnë, ose atyre u është vjedhur fitorja”

-

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm një thënie të Presidentit amerikan, Joe Biden.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me këtë thënie kaq aktuale të Presidentit Joe Biden, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama krahas thënies që ka postuar.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,800FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts