Wednesday, May 31, 2023
HomePolitikëKryeministri: Më shumë se 170 mijë fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes

Kryeministri: Më shumë se 170 mijë fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes

-

“MIRËMËNGJES
dhe me lajmin e mirë se më shumë se 170 MIJË fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes prej fillimit të programit të qeverisë në janar 2019, duke mbështetur familjet e reja me 40,000 lekë për fëmijën e parë, 80,000 për fëmijën e dytë dhe 120,000 lekë për fëmijën e tretë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në rrjetet sociale.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,792FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts