Thursday, June 8, 2023
HomePolitikëKryeministri nxjerr pamjet: Përfundimi i punimeve në nyjen e Fllakës në Durrës

Kryeministri nxjerr pamjet: Përfundimi i punimeve në nyjen e Fllakës në Durrës

-

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga rruga e re e përfunduar në nyjen e Fllakës në Durrës.

“MIRËMËNGJES
dhe me këtë pamje nga përfundimi i punimeve në Nyjen e Fllakës në Durrës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama krahas pamjeve.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,804FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts