Monday, September 25, 2023
HomePolitikëKryetari i Bashkisë Shkodër, Spahia nderon me titullin “Mirënjohje” agronomin shkodran z.Lazer...

Kryetari i Bashkisë Shkodër, Spahia nderon me titullin “Mirënjohje” agronomin shkodran z.Lazer Çapaliku

-

 

Kryetari i Bashkisë Shkodër z.Bardh Spahia nderoi me titullin “Mirënjohje” agronomin shkodran z.Lazer Çapaliku në 90-vjetorin e lindjes. Ai vlerësoi kontributin që agronomi Çapaliku ka dhënë në bujqësinë shqiptare. Për të tilla modele dhe njerëz që i kanë dhënë sektorëve jetik të vendit zhvillimin e duhur kemi nevojë sot, që të shërbejnë si frymëzim për brezin e ri tha në fjalën e tij kryetari i bashkisë z.Spahia.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts