Monday, May 20, 2024
HomeAktualitetElisa Spiropali e nis ditën me Shkodrën: Si ke nie' Zoja Shkodër?

Elisa Spiropali e nis ditën me Shkodrën: Si ke nie’ Zoja Shkodër?

-

 

Postimi i plote i Elisa Spiropali ne ”Facebook”

Si ke nie’ Zoja Shkodër?😍
Dinë pse vijnë turistët me t’pa:
Njerëz të dashur, natyrë mahnitëse, histori frymëndalëse, kala magjike, liqen kristalor, lumenj malorë, det e alpe, dhe punë të bukura që s’do ndalen.💪🙏

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts