Thursday, May 23, 2024
HomePolitikëPresidenti Begaj dekreton shkarkimet dhe emërimet e ministrave të rinj në qeveri...

Presidenti Begaj dekreton shkarkimet dhe emërimet e ministrave të rinj në qeveri…

-

 

Njoftim për shtyp

Tiranë, më 9 shtator 2023

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj dekreton shkarkimin e ministrave që largohen nga detyra, dhe njëkohësisht emërimin në detyrë të ministrave të rinj.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts