Wednesday, July 17, 2024
HomeAktualitetBegaj përkujton ngjarjet tragjike të 11 shtatorit: Ne qëndrojmë në solidaritet me...

Begaj përkujton ngjarjet tragjike të 11 shtatorit: Ne qëndrojmë në solidaritet me SHBA

-

Presidenti i Republikës Bajram Begaj ka përkujtuar 22-vjetorin e sulmeve tragjike të 11 shtatorit në SHBA, ku humbën jetën rreth 3 mijë persona.

Sot ndalemi për të kujtuar ngjarjet tragjike të 11 shtatorit. Ne qëndrojmë në solidaritet me Shtetet e Bashkuara, duke nderuar jetët e humbura atë ditë.

Lufta kundër terrorizmit na bashkon, duke forcuar vendosmërinë tonë për paqe dhe siguri”,- shkruan Begaj.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts