Sunday, September 24, 2023
HomeAktualitetBegajt: Mendimet dhe lutjet tona janë me popullin libian

Begajt: Mendimet dhe lutjet tona janë me popullin libian

-

Presidenti Bajram Begaj ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që po përjeton Libia, pas përmbytjeve masive, që kanë shkaktuar dhe viktima.

Në një reagim në rrjetet sociale, Begaj shprehu ngushëllime për familjet e viktimave.

MESAZHI I BEGAJT

Mendimet dhe lutjet tona janë me popullin e Libisë gjatë kësaj kohe të vështirë. I shpreh ngushëllimet e mia të përzemërta familjeve që kanë humbur të dashurit për shkak të ndikimit shkatërrues të stuhisë Daniel në Libinë lindore.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts