Tuesday, December 12, 2023
HomeAktualitetRama: Nis Panairi i Energjisë, Ndërtimit dhe Ekonomisë së Gjelbër

Rama: Nis Panairi i Energjisë, Ndërtimit dhe Ekonomisë së Gjelbër

-

MIRËMËNGJES
dhe me Panairin e Energjisë, Ndërtimit dhe Ekonomisë së Gjelbër, sot dhe nesër në Pallatin e Kongreseve, ku marrin pjesë 50 kompani ndërkombëtare me peshë të këtij sektori, e ku do të diskutohet mbi mundësitë e investimit në vendin tonë, si një treg me shumë potencial për investitorët dhe prodhuesit ndërkombëtarë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në rrjetet sociale.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts