Saturday, April 20, 2024
HomeAktualitetZamir Fatusha, Drejtor i DSHP

Zamir Fatusha, Drejtor i DSHP

-

Zamir Fatusha është emëruar nga Ministri i Shendetesise, Ilir Beqaj, Drejtor i Drejtorisë Rajonale te Shëndetit Publik Shkodër. Ai zëvendëson Ylber Zamën, i cili me kërkesën e tij është larguar nga kjo detyre për tu kthyer serish ne Spitalin Rajonal te Shkodrës. Bashkërisht ata bene edhe prezantimin e këtyre ndryshimeve para personelit te Drejtorisë se Shëndetit Publik. Si Fatusha ashtu dhe Zama, kane falënderuar mes tjerëve, deputetin Agron Çela për besimin dhe mbështetjen qe u ka dhëne ne kryerjen sa me mire te detyrës për tu shërbyer qytetareve te Shkodrës:

Fatusha tha se ishte i vendosur qe punën e bere ta çonte përpara, për përsosjen e shërbimit ndaj qytetareve:

Pasi ka falënderuar personelin për punën e deritanishme, tani, ish –drejtori Zama, u shpreh:

Ndryishmet e bëra ne Drejtimin e Shëndetit Publik Shkodër, zyrtarisht kane hyre ne fuqi nga dita e premte.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts