Sunday, February 25, 2024
HomeAktualitetMarshim ne diten boterore te studentit

Marshim ne diten boterore te studentit

-

Kanë zgjedhur të marshojnë, si forme sensibilizimi që formimi akademik i studentit të mos shuhet dhe meritokracia të jetë kush kryesor për punësimin e tyre në tregun e punës.

Të rinjtë e nismës vullnetare studentore Shkoder kërkuan që zëri i tyre të jetë shpresë për të arshmen e vendit.

Marshimi u organizua në ditën botërore të studentit, ku një pjesë e tyre edhe pse të pajisur me diploma ende sot nuk kanë gjetur treg pune në profesionin që kanë zgjedhur.

Previous articlePapa shpall kardinalet
Next article“DITET E MJEDES”

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts