Thursday, August 11, 2022
HomeAktualitet“Burg” edhe pas lenies se qelise

“Burg” edhe pas lenies se qelise

-

Ka lënë qelitë e burgut duke përfituar nga amnistia e presidentit, por jashtë e ka pritur një tjetër burg Vera Camajn e cila duhet të vuajë paragjykimet dhe kërcënimet. Ajo ka qënë e dënuar për shfrytëzim prostitucioni, ndonëse ajo mohon të ketë kryer një vepër të tillë, prandaj edhe shprehet e vendosur t’i shkojë deri në fund pastrimit të figurës së saj duke e dërguar çeshtjen në gjykatën e lartë.

E divorcuar dhe e braktisur edhe nga familja e saj Vera shpreson që një ditë të bashkohet me dy djemtë e saj 11 dhe 17 vjec, të cilet duan të jetojnë me nenen e tyre por që rrethanat nuk i lejojnë. Vera tregon se është interesuar pra zyres së punes në Shkoder por që nuk ka marrë asnjë pergjigjie pozitive.

Rrefimin e saj Vera e mbyll me nje apel ndaj të gjitha grave që të mos e tolerojnë dhunën.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,431FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts